Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Юля.
Ми повертаємося у двір, а я все ще пихкаю, як чайник. Серце ніяк не заспокоїться, щоки палають, а цей гад тягне мене за руку, ніби ми закохані голубки після романтичної прогулянки, а не після сцени на всю вулицю.
— Відпусти хоч зараз, — бурмочу, коли він заводить мене на кухню.
— Ні, — спокійно кидає і сідає за стіл, наче господар. — Ти нервуєш, а я поруч — значить, зараз заспокоїшся.
Тягне мене до себе на коліна. Я впираюся йому в плечі й дивлюся на нього згори вниз.
— Я не хочу сидіти в тебе на руках! Я хочу тебе прибити, щоб моє життя стало спокійнішим!
Він усміхається, зовсім не вражений моїм протестом.
— Приб’єш? — шепоче, стискаючи мою талію ще міцніше. — Спробуй, Юлько. Але після побачення.
Нахиляється й цілує мене в живіт, і в мене всередині все завмирає.
— Іди, одягайся, — дивиться мені в очі знизу вгору.
Я витріщаюся на нього так, ніби він щойно сказав: «Полетіли на Марс».
— Ти взагалі адекватний? — дивуюся. — Ти щойно поцілував мене в живіт!
— Ага, — ухмиляється, відкидається на спинку стільця, але рук із моєї талії не прибирає. — І ще раз можу. Хочеш?
— Не хочу! — огризаюся, але сама від жару в щоках мало не падаю в непритомність. — Богдане, ти… можеш поводитися як нормальний?
— Можливо? А це як? — його очі палають, дивляться так, ніби хоче з’їсти.
Я відводжу погляд. Так жадібно дивитися — бентежить.
— Ну… хоча б сидіти спокійно! Не чіплятися! — махаю руками, намагаючись вирватися з його хватки. Але марно — тримає міцно.
— Ага, — серйозно киває, але губи кривляться в усмішці. — Сидіти спокійно, не чіплятися… Можу, Юлько.
Сумніваюся. Дуже сумніваюся.
— Добре! Тоді прибери руки з моєї талії! — випалюю і дивлюся йому просто в очі, вся на нервах.
Він повільно-повільно прибирає долоні, але усмішка з обличчя не сходить.
— Виконав, — ліниво бурмоче. — Тепер твій хід, Юлько.
— Який ще хід? — кліпаю підозріло.
— Іди вдягайся. У тебе три хвилини.
— Це як? — вибухаю. — Мені мало трьох хвилин!
— Тобі вистачить, — спокійно відповідає, складаючи руки на грудях, ніби все вже вирішено. — Ти в мене і так красива, Юлько. Що тобі там вдягатися?
Щоки спалахують, як у школярки. Поруч із ним я не можу бути спокійною. Він мене нервує. Дуже. А може, це й не нервує?
Я розвертаюся і чешу до своєї кімнати, щоб далі не гризтися з ним.
А цей гад за спиною, звісно ж, додає:
— Юлько, я чекаю тебе в сукні. Красивій.
Я тупочу до кімнати, бурмочучи собі під ніс:
— Господи, ну чому з усіх чоловіків саме цей бовдур?!
Зачиняю двері до кімнати, обпираюся на них і видихаю.
— Ну і навіщо я вляпалася в це побачення?.. — питаю сама в себе.
Підходжу до дзеркала, завмираю, дивлюся на своє відображення. Щоки палають, губи припухлі після його-моїх поцілунків, очі блищать так, ніби я їх блискітками посипала.
— Краса-а-а… — кривлюся. — Ще подумає, що це через нього.
Риюся в шафі, викидаю на ліжко кофту, джинси, сукню. Усе здається або надто буденним, або занадто святковим.
— Господи, я що, реально підбираю вбрання заради Богдана? — витріщаюся на речі, що купою лежать на ліжку. — Капець!
Прикладаю до себе сукню. Дивлюся — занадто «я хочу бути красивою для тебе». Жбурляю назад.
— Юлю, зберись, яка сукня?! — наказую собі й знову лізу в шафу.
Телефон на ліжку вібрує. Повідомлення.
Від Богдана.
«Дві хвилини вже витратила. Залишилася одна. Поспішай, сонечко.»
— Убити мало, — шиплю, але серце калатає десь у горлі від того «сонечко».
Нарешті обираю рвані джинси й футболку. Бажання зробити все наперекір перемогло.
Знову підходжу до дзеркала. Пальцями поправляю волосся, відкриваю шию. Засоси!
— Бля-я-я… — прикриваю обличчя долонями. — Ну точно індик!
Це ж і мама бачила його шедеври. Який сором. Реальна ганьба перед мамою.
Риюся в косметичці, мажу тоналкою, пудрою, придивляюся. Здається, не видно.
Збираю рюкзак, востаннє дивлюся в дзеркало. Зітхаю.
Зараз він буде бурчати, а я — радіти.
Заходжу на кухню. Богдан сидить так само, розвалившись, кружку з моєю кавою крутить у руці. Піднімає на мене погляд… і завмирає.
— Ти… серйозно? — його брови повільно піднімаються.
Я гордо розправляю плечі, показую на свої джинси й футболку.
— Ага. Це називається «комфорт».
Він опускає погляд нижче, потім знову на мене, і усмішка повільно розповзається по обличчю.
— М-да, Юлько… — ліниво тягне. — На побачення з чоловіком і в рваних джинсах. Ти мене здивувати вирішила чи перевірити на витримку?
— Це називається «мені так зручно», — огризаюся. — І взагалі, ти сказав три хвилини! За три хвилини в сукню не перевдягнешся!
— Могла б, якби захотіла, — парирує, підводиться зі стільця й іде до мене.
— Богдане! — попереджувально піднімаю долоню. — Навіть не наближайся до мене!
Він ухмиляється, нахиляє голову так, що його губи майже торкаються мого вуха.
— Усе одно ти красива, Юлько, — хрипко шепоче. — Хоч у мішку.
Щоки спалахують так, що хоч яєчню смаж.
От зараза…
— Ти… дякую, — бурмочу й відвертаюся, а серце стрибає, ніби в класики грає.
Бодя сміється низько й задоволено, бере мене за руку.
— Ходімо, сонечко. Твої джинси мене не зупинять.
— Звучить двозначно, — бурмочу, дивлячись то на кеди, то на кросівки.
Кросівки. Взуваюся, а він мовчить. Лише спостерігає.
Я зав’язую шнурки, намагаюся не дивитися на нього. Але відчуваю — свердлить поглядом.
— Чого витріщився? — бурчу, не витримавши.
— Думаю, — ліниво відповідає.
— Про що? — піднімаю голову.
Він нахиляється ближче так, що я мимоволі відсуваюся.
— Як би з цих джинсів тебе швидше витягнути.
— Богдане! — гаркаю, схоплюючись. — Ти що мелеш? Ти нормальний? Ні?
Він ухмиляється, бере ключі з вішалки, ніби це його дім, і підморгує:
— Дивлячись у чиєму розумінні. У твоєму — ні. У своєму — так.
Я закочую очі, але серце тріпоче, мов спіймана пташка.
Бодя відчиняє двері, пропускає мене вперед.
— Ходімо, Юлько. На тебе чекає сюрприз.
— І що за сюрприз? — примружуюся, але він лише ухмиляється ширше.
— За поцілунок скажу, — знову нахабно відповідає.
Я готова прибити його прямо на місці. Знову він із цим поцілунком. Йому мало? І так губи, ніби оси покусали.
