Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Юля.
Понеділок.
Поки спекла шарлотку, поки зібралася — вже обід.
— Блін, хотіла раніше, а воно як завжди…
— Ти мені щось кажеш? — долинає з коридору голос мами.
— Ні, це я сама з собою.
— А-а-а, усе з тобою ясно, — сміється.
Що їй ясно-то?
Збираюся й тут — грім.
— Ну цього ще не вистачало.
Дощ?! Я тебе не замовляла!
Кидаю погляд у вікно на зливу, а їхати ж треба — обіцяла.
Так… джинси, косуха, кросівки — усе, готова.
Шарлотку взяла, парасольку взяла, таксі викликала. Усе зробила, нічого наче не забула.
Під’їжджаю до будинку Іри — і о диво, погода покращилася.
— Ура, дощ закінчився, — радісно шепочу.
Водій:
— Так, наче прояснюється, — трохи обертається до мене.
— Сподіваюся, так і буде далі. Гарного вам дня! — виходячи з машини, додаю.
— Дякую, і вам.
Приємний дядько.
Підходжу до воріт. Зсередини чути кроки — думаю, Іра. Напевно у вікно таксі побачила.
І тут знову гримить небо, дощ пішов крижаний. А парасолька?
А парасолька поїхала з приємним дядьком.
— Ір, швидше! Я парасольку в таксі забула!
Ворота розчиняються — і я завмираю.
Не Іра. Він.
Стоїть у чорній футболці, джинсах, косусі. Як на зло, йому це личить. Красунчик.
Грім гуркоче так, що я сіпаюсь.
— О господи… — шиплю собі під ніс.
— Злякалася? — його спокійний голос дратує ще більше.
— А ти що тут робиш? Ти ж поїхав, — питанням на питання.
— Не поїхав — як бачиш.
Він говорить, а я мимоволі його розглядаю. Та що ж це таке, Юля!?
— Не затримую. Ти ж поспішаєш, — намагаюся якось попрощатися з ним. — Бувай, — і проходжу повз нього до дому.
— До мами? — долинає позаду.
— Так, — коротко кидаю.
Не до тебе ж.
— А в пакеті що?
— Речі. Я до вас переїжджаю, — огризаюся.
Чую, як за спиною з гуркотом зачиняються ворота. «Ну й котись», хоч посидимо спокійно, без його невдоволеної міни.
Відчуваю його аромат. Невже не пішов?
Обертаюся — і зіштовхуюся з ним віч-на-віч. Він упирається долонею в двері наді мною, нависає.
— А довго ти в нас житимеш? — повільно оглядає мене.
— Ні… — розгублено кажу.
Що на нього найшло?
— То що в пакеті? — з легкою усмішкою питає.
Я просто впиваюся в нього очима. Він близько. Занадто близько. І цей запах…
— Юль?
— Що?
Я думати не можу, коли він так близько.
Що зі мною відбувається? Я ж ніби злюся на нього ще за ту ситуацію… Чого тоді так реагую на його близькість?!
— Що в пакеті? Пахне смачно, — пропускає пасмо волосся крізь пальці.
— Шарлотка, — майже пошепки кажу.
Він чого причепився? А?
— М-м, — задоволено тягне і легенько тягне пасмо до себе.
Клацнув замок. Двері розчиняються, і він різко смикає мене до себе, притискаючи до грудей. Моя долоня сама лягла на його груди — гарячі, тверді, накачані.
Від його запаху в мене… здається, збій у мозку.
Господи!
Так, зберись давай! Що з тобою?! Він же гівнюк!
Відчуваю його міцну хватку на своїй талії — він занадто сильно стискає, притискаючи до себе. Підіймаю очі — а він не відводить погляду.
— Ти не вдарилась? — тихо, майже турботливо.
— Ніі…
Мій голос мене здав. Хриплувате, протяжне «ні» почули всі.
Стидобисько!
Він криво всміхається й відпускає талію. От же ж гад.
Повертаюся до нього спиною — ноги ватяні — і зустрічаюся поглядом з Ірою. У неї в очах німе запитання: «Що тут було?»
— Скоро буду. Залиште шматочок пирога! — кидає через плече й іде.
А я стою, як дурна, тремчу й ненавиджу себе за цю реакцію.
Іра розглядає мене:
— Ти нормально?
Я лише киваю й простягаю їй пакет.
Сумніваюся, що «нормально». Мандраж по тілу й досі відчуваю його руку на талії.
— Проходь у дім.
Заходжу на кухню, плюхаюся на перший-ліпший стілець. У голові каша, руки тремтять. Я злюся на себе. Невже він мені все ще подобається?
— Тобі чай, каву… чи міцніше?
Підіймаю погляд.
— Чай із м’ятою.
Іра хитро примружилася:
— Розкажеш, що було?
А що розповідати?.. Починаю прокручувати все в голові й не знаю, з чого почати. Напевно, з питання:
— Він не поїхав? І ти не сказала?
— Я забула тобі сказати, — спокійно відповідає, насипаючи цукор у чашку. — Він проспав. Автобус був зранку, о шостій, а я думала — увечері. Плутанина вийшла. Коротше, їде завтра зранку. Пішов купити новий квиток.
Клас. Знала б, що він тут — не прийшла б. Але Іра, сумніваюся, що забула сказати. Спеціально змовчала.
— То що у вас було? — не відстає.
— Не знаю, — чесно відповідаю. — Ти відкрила двері, а я стояла до них спиною. Він потягнув мене до себе, щоб двері мене не вдарили.
— А чого ти стояла спиною до дверей? — уже з усмішкою питає.
— Я?
— Так, ти.
Дивлюся на неї благальним поглядом. Я й сама не знаю, що сказати.
Вона усміхається ширше:
— Чай — то чай. Ілюша, шарлотку будеш?
Добре, що без розпитувань. Бо я й сама без поняття: що це було?! Навіщо він так близько підійшов?! Навіщо взагалі поперся за мною?..
Минуло години дві — я вже й розслабитися встигла. Сиджу, п’ю чай, думаю, що все обійшлося. І тут — грюкають двері.
Він. Заходить, прямо фіксує мене очима.
Як же добре було без тебе. Чого ж ти так швидко повернувся?..
— Мені шматочок залишили? — його голос спокійний, але в очах… щось горить.
Переводжу очі на пиріг — там половина ще. Він сліпий, чи що?
— Залишили, — відповідає Іра.
Богдан коротко зиркає на неї, потім повертає увагу до мене — і мовчки йде в кімнату.
— Чай будеш? — наздоганяє його Іра.
— Буду.
— Квиток купив? — знову питає вона.
— Так.
А я вже подумки збираюся: Все, час додому. Не хочу тут сидіти, дихати з ним одним повітрям…
Але сумочки поруч немає.
— Ілюша, а де моя сумочка? — питаю малого.
— Я заніс її до Боді в кімнату.
Що?!
Серце йде в п’яти. Навіщо ти туди поніс?!
— А-а… дякую. Принесеш? — якнайм’якше питаю.
— Не можу, мультик цікавий, — ліниво відповідає.
Звісно. Мультик цікавіший, ніж рятувати мене.
Капець просто…
Підходжу до його дверей. Наче перед стрибком вирішуюся. Стукаю.
— Так? — спокійно відповідає.
— Богдан, там випадково немає моєї сумочки? — питаю, притулившись до стіни. Щоб ноги так не тремтіли.
— Є, — ліниво відгукується.
— Дай, будь ласка, — і весь цей діалог за зачиненими дверима.
Пауза. І цей спокійний, ледачий голос:
— Заходь, візьми.
...
...
Та щоб тебе! Серйозно?
Заходжу. І — зупиняюсь, наче на стіну налетіла.
Він без футболки.
Прес, груди, плечі… і цей самовдоволений погляд.
Ну чому він виглядає, як гріх на двох ногах?!
Він прекрасно усвідомлює де мій погляд — усміхається ширше.
— Сумочка там, — киває на крісло.
Дякую, Ейнштейне. Як би я без тебе здогадалася?
Мовчки йду, хапаю сумку. Повертаюся — а він уже біля дверей.
І… двері зачинені? Я ж не зачиняла.
— Ти додому? — трохи схиляє голову набік.
Йому навіщо?
— Так.
— А чай не поп’ємо? — погляд іде згори вниз і назад.
— Я вже пила, — піднявши брову, відповідаю.
У мене зараз збій у мозку буде від його запитань.
А він мовчки дивиться. Пильно. Занадто пильно.
Я ніяковію.
— Ілюшко, а де Юля? — лунає голос Іри.
— З Бодею в кімнаті, — відповідає малий.
— А-а… — здивовано тягне. — Чай готовий, сину.
— Добре, мам, — протягує він.
Блін. Зараз ще подумає щось зайве. Ну чому, коли він поруч, усе йде шкереберть?
Підходжу до дверей, а він не відходить.
— Мені б вийти, — крадькома дивлюся на нього.
— Так виходь, — з ледь помітною посмішкою.
Дивлюся на його плече, що впирається в двері. Він знущається, так?
— Ти загородив прохід, — бурчу очевидне.
— А, — ніби щойно помітив.
Береться за ручку й відчиняє.
У вікно чути дощ.
— Мам, зроби Юлі чай, вона залишається, — голосно каже.
Я ледь повітрям не вдавилася.
— Богдан, я на таксі поїду, — одразу кажу.
— Таксі в такий дощ не їздять, — і кутики губ смикаються в усмішці. — Не знала цього?
Що?!
— Богдан…
Хочу заперечити, але дзвонить його телефон. І він жестом показує мовчати.
Охренілий? Так? Ні?
Відповідає і не зводить з мене очей.
— Алло… ні, завтра їду. — Його погляд ліниво єлозе по мені зверху вниз уже вкотре.
— У мене гостя. Сьогодні не вийде.
Я тобі не гостя!
— Кир, яка різниця. Я передзвоню пізніше, — і запихає телефон у кишеню.
— Уже можна вийти? — питаю крізь зуби. — А то мама твоя ще подумає…
— Боïшся? — перебиває.
Я хмикаю. Зараз ти боятися будеш!
— Звісно, — солодко всміхаюся. — Боюся, що тебе одружитися зі мною змусять.
Він трохи дивується, але не рухається. А я продовжую:
— Ми зачинені в кімнаті. Ти напівголий.
— А ти? — усміхається.
— Я? — дивуюся.
— Ну так. Ти вдягнена.
Так, спокійно. Думай. Думай…
Ха — придумала.
Сідаю на його ліжко, демонстративно мну покривало.
— А я ось тут сиджу, — задоволено повідомляю, усміхаючись.
Він сміється.
— Гарна ідея, малечо.
Усмішка в мене миттєво зникає від такого звертання. А він продовжує:
— Але ти не врахувала: волосся в тебе в порядку, губи теж. Надто вже спокійна.
Напружуюся.
— Якби я тебе цілував — це було б видно. Навіть сліпому. Хочеш, покажу?
Я витріщаю очі.
Та що взагалі відбувається?
— Ні, дякую. Ще невідомо, кого ти до цього цілував.
— Нікого, — спокійно повідомляє.
— Все одно відмовлюся.
Його усмішка гасне. Погляд стає жорстким.
— А Руслану можна тебе цілувати?
Я моргаю. І нічого не розумію.
— Причому тут Руслан?! — дивуюся.
— То можна? — не відстає.
Так. Ясно, що нічого не ясно. Йду до дверей.
— Пропусти, Богдане, — серйозно кажу.
Мені не подобається, куди він хилить.
Але він не відводить погляду від моїх губ.
— Бодю, — кличу розгублено.
— Що?
— Можна я вийду?
В його очах з’являється небезпечний блиск.
— Так, так буде краще, — хрипко каже.
Мурашки біжать по спині. Голос у нього надто… сексуальний.
Але мозок працює: тікати. Терміново.
Він відходить убік, але його погляд темніє.
— Виходь.
Тягнуся до ручки.
— Ви зустрічаєтесь? — раптом питає.
Зависаю на секунду. Як йому взагалі спало це на думку? І навіщо?
— Тебе це не стосується, — все ж даю хоч якусь відповідь.
Він дивиться мені в очі, але увага його явно не там.
— Юль… тобі краще вийти.
Голос тихіший і знову з хрипотою.
Я без задньої думки проводжу язиком по губах.
Його очі різко темнішають, і він гарчить:
— Швидше!
Я вилітаю за двері, плечем зачіпаючи його гарячі груди.
За спиною чую приглушений стогін… і удар. Ніби кулаком у стіну.
Перевіряти не збираюся. У нас надто дивна розмова вийшла.
Залітаю на кухню. Іра говорить по телефону, кидає на мене здивований погляд.
— Дощ закінчився. Мені пора, — бурмочу, цілую її й тікаю.
Свіже повітря. Дощ. Прохолода. Я видихаю, ніби з пекла втекла.
Щоки горять, руки тремтять, у голові хаос.
І лише одне питання:
Що це щойно було взагалі?
******
Богдан.
Двері грюкнули за Юлею, а я не витримав — з усієї сили заїхав кулаком у стіну. Штукатурка посипалася, лишилася вм’ятина.
Злий. До тремтіння.
Якого хрена вона витворяє?! У моїй кімнаті. Дивиться так, ніби грається зі мною. Ненормальна.
Та й я молодець — навіщо взагалі запропонував цілуватися? Який, бляха, поцілунок? Де логіка? Ні в неї, ні в мене. Одне бажання.
Вона діє на мене як вірус — усе всередині кипить, зносить дах.
Я голодний, а вона кокетує. Маленька дурочка. Але чорт, яка заводна.
Ще й цей Руслан біля неї крутитися почав.
Від самої думки в грудях стає тісно. Бісить до скреготу зубів. А з якої стати? Хрін його знає.
Може дати йому в пику? Дуже спокуслива думка.
— Блять… що ти зі мною робиш? — видихнув уголос, відчуваючи, як усе всередині палає.
Учора в мене був секс. Після сутички з нею в магазині. Думав, відпустить. Але ні — ні чорта. Усе не те. Бо не вона.
А я хочу її. І це погано. Дуже погано.
У мої плани не входять стосунки, а секс на одну ніч — це явно не про неї. Вона ж ще маленька.
Ну й чим же ти мене так чіпляєш, дівчинко?
Добре, що завтра їду. Може, там перестану про неї думати.
Сподіваюся, Аня допоможе. Секс із нею, може, витіснить цю дурепу з голови. Шкода, що Аньки зараз немає — ну нічого, потерплю до завтра. А потім забуду. Переб’ю це бажання іншими тілами.
Зітру думки про її пухкі губи й блакитні, зухвало наївні очі.
Аня так не чіпляє. Там усе просто — секс без зобов’язань. Вона задовольняє мої потреби, я плачу — і всі задоволені.
А от Юля… зачіпає глибше, ніж просто тіло. Вона клацає десь у душі. А це вже зовсім погано. Це мене не влаштовує. Я не граю в почуття.
Потрібно викинути її з голови. Терміново!
Значить — Руслан.
Думка про нього знову пробирає злістю. Усе всередині стискається. Уявляю, що він поруч із нею — і відчуваю, як кров стукає в скронях.
Дістаю телефон. Гудок — і одразу відповідь:
— Так, брат, — і чую, як музика горлає.
— Кир, де зараз тусується цей Руслан? Дізнатись можеш? — різко питаю.
— Який? — і чую, як когось цілує. — Той, що не з твоєю Юлею був?
Сукааа… ну може ж добити.
— Так, — майже гарчу.
— Тобі навіщо? — сміється.
А я вже зубами скрегочу від нервів.
— Пар випустити. Де він? — рявкаю.
Кир хмикає.
— Я його бачу, — вдоволено повідомляє. — В «Емілії» сидить із пацанами.
— Зрозумів. Скоро буду.
Прибрав телефон, узяв куртку.
Вилити злість. Тільки так зможу видихнути.
