Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Дівчата сміялись з мене, аж поки не прийшов Седрик. Він теж приніс торт, а ще подарунок. Жасмін трималась трохи в стороні, аж поки я не відкрила коробку.
Ми втрьох пороззявляли роти. Плаття, яке він купив на перший вечір, не було таким шикарним. А це просто неймовірне. Золотистого кольору, а по всьому платтю розкидані маленькі листочки різних кольорів. Навколо горловини, рукавів і низу вони були «вишиті» орнаментом. Хоча, може і не вишиті. Тканина легка, наче вітер, але не прозора.
-Седрику, це неймовірно! – я кинулась на шию брату.
-Мала, там ще такі спецефекти! Асвадор постарався на славу. Казав, що всі женихи будуть твої. – усміхнувся брат.
-Ах, ось що значать твої подарунки – мрієш мене заміж швидше збагрити. – награно надулась я, а потім вдарила кулачком в груди. – Так от, нічого не вийде. В Академії я до кінця. Ти сам знаєш, як це важливо для мене.
-Знаю, знаю. – видихнув він. – В тебе хоч все гаразд? Встигаєш за програмою?
-Напевно. Закляття очистки не виходить. Але думаю, за кілька днів справлюсь. Мені здається, Стокс мене ненавидить.
-Не думаю, скоріше заздрить. Їй все так легко не вдавалось. – підмітив брат.
-Ти звідки знаєш?
-Вона на два роки старша за мене. Мав шанс спостерігати, як вона рве всіх. До четвертого курсу вона мало тричі не вилетіла. Погано, коли теорію знаєш, а закляття не виходять.
-Але ж вона тепер викладає, мала б радіти, а вона придирається. Чи мені вдавати ідіотку, щоб їй полегшало?
-Не думаю. Просто спробуй подружитись, вона зовсім не погана. Не хочу, щоб в тебе були проблеми з викладачами. І де мій чай?
Берта подала чашку Седрику, і він всівся на табуретку біля мого ліжка.
-В нас ще є вино. – несміло видала сусідка. – Святкуємо по-дорослому?
-Хм? І хто ж вам продав?
-Єн підкинув. – навіть не моргнувши оком здала мене сусідка.
-Рейм? І що він у вас забув?
-Це подарунок Ауріці.
Знову здала мене Берта. А брат так подивився на мене, що я не знала навіть, що краще зробити першим, прибити Аруту чи самій змитись.
-Між вами щось є? – холодно запитав брат.
-Ти про що? Я взагалі не розумію, з чого ці подарунки.
-Тобто ви не зустрічаєтесь і не…- він зробив зусилля над собою. – Не спите?
Ну не очікувала я такого від Седрика. Яка його справа? Я ж не лізу в його стосунки з дівчатами.
-Мені здається, я дала чітко зрозуміти, що до кінця академії нічого такого не планую.
-Ясно. – Він розслабився. – Це добре. Ти ще замала для серйозних стосунків.
-Ти вже не ображайся, я вже сама вирішу, наскільки я доросла. – В мені народився бунт. Проти мого найліпшого друга!
-Ага. – Засміялась Жасмін. Вперше подала голос зі свого ліжка. – Чи не ти щодня розказувала мені, що ще замала. І тобі ні Ладор, ні Камонаран не потрібні.
Мій брат, ніби нашорошив вуха і повернувся до Жасмін. Подруга опустила очі в чашку з чаєм.
-І що це за телепні?
-Седрик, це не телепні, а принци. – Берта якраз пережувала торт і відрізала ще. – Будь-який з них хороша партія для Ауріки.
-Це вже я вирішуватиму. – Заперечив брат.
-Седрик, розслабся. – Потріпала брата по волоссі. – Мені здається ти перегинаєш палку. Ладор мій друг, і ми просто спілкуємось, а Камо – він, певно, трохи збоченець. Хоча зараз ми тримаємо нейтралітет.
-О Зодіаки! – брат закотив очі. – Ти знущаєшся з мене?
-Ні, просто тобі варто зайнятись собою. Знайди собі наречену сам, поки цього не зробили батьки. – сказала те, про що давно думала.
-Блін, - він відставив чашку. – І давно вони про це говорили?
-Ще весною. Просто ми раніше не піднімали цих тем. Ей, ти куди?
-Батькам писати.
-Серед ночі? – здивувалась я. – Навіщо так поспішати.
-Мала, в мене вже є наречена.
Ми з дівчатами мовчали хвилин п’ять, якщо не більше, відколи він пішов.
-Все таки, добре, що ми з ним не спали! – видала Жасмін. – Інакше це було б ударом.
-Я не хочу про це чути, Міна. – закотила я очі. Вони зустрічались цілих два тижні. І аж один раз поцілувались. За півтори місяці я вже двічі чула цю історію. – Мене більше цікавить, що мій брат має наречену. І я про це вперше чую. Раніше за батьків.
-Дівчата, я налила вино. Здається нам сьогодні таки варто випити.
-Ага! За твої дев’ятнадцять, Ауріко.
-За мого брата, хай йому пощастить. І, за цей шалений день!
Вино ми пили із звичайних кружок. І воно було надзвичайно смачне. Ага, і за Єна – подумала я собі.
