Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Нервували всі. Що і не дивно. Ми стояли в довжелезних чергах до дверей. Приймали в кількох аудиторіях. Мені здається, що я була двадцять дев’ятою. А співбесіди йшли дуже повільно. Тож потрапила туди я вже майже увечері. Втомлена і знесилена. Хороший настрій пропав.
Перед дверима я глибоко вдихнула. Та це не допомогло. Пуста величезна аудиторія зустріла мене чотирма людьми. Двоє жінок і двоє чоловіків. По кольорах мантій я визначила з яких вони факультетів. Червоний – вогонь, блакитний – повітря, чорний – земля, зелений – вода. Так говорив Седрик.
Ми обмінялися вітаннями і мені запропонували присісти на крісло за метрів три від їх столу.
-Чому ви бажаєте навчатись в Академії Зодіаків?
Перше питання. Найскладніше. Брат попереджав, що не можна відповідати, що через великий потенціал і амбіції. Це стандартні відповіді і вони не влаштують комісію. Але що сказати?
-Можливо, тому, що я шістнадцять років свого життя і мріяти не могла про щось подібне? Хочу зберегти себе цілісною і навчитись користуватися тим, що в мене є? Чи ще якась причина… Боюсь їх надто багато, щоб відповісти щось конкретне.
-Як ви можете навчатись у нас, коли навіть не можете дати відповідь на таке просте питання? – Втомлено виговорила жінка в блакитній мантії.
-Ви праві. В принципі я не можу навчатись у вас. Мене ніколи не купали в купелі Зодіаків. – Я вирішила перевести тему одразу до наболілого і відволікти їх від решти питань.
-Так і як вас допустили сюди? Комісію неможливо підкупити. І сертифікат підробити також. – Чоловік у червоній мантії оживився і затарабанив пальцями по столу. Йому стало цікаво.
-Незважаючи на усе вищесказане в мене є магічні здібності.
-Вперше про таке чую. Доведете?
-Мені не можна чаклувати.
-Дурниці. – Маг у чорній мантії, найстарший зі всіх не стримався і позіхнув. – В академії такий сильний магічний фон, що вам нічого не буде. Здивуйте нас.
-Містер Колін, в її документах справді немає сертифіката. – Дівчина в зеленому запитливо глянула на нього. – Перевірити?
-Мірандо, невже ви відмовитеся від цього спектаклю? Потім перевірите. Починайте вже, дівчино.
І я повторила фокус, вивчений з братом. Не скажу, що вони сильно здивувалися.
-А тепер роздягайтеся.
-Навіщо? – Оголятися відверто не хотілось.
-Хочемо оглянути ваші татуювання. – Відрізала маг повітря.
Піджак я зняла і обернувшись спиною підкотила кофту, а потім прикрилась піджаком. Було соромно і незручно, та вибору в мене немає.
Всі четверо підійшли, розглядаючи мене.
-Мірандо, ви все побачили, відправте когось в обитель Зодіаків за сертифікатом, який ця міс, можливо втратила і принесіть радар.
-Ви ще думаєте, що вона обманює. – Запитала маг повітря. – Очевидно ми стикнулись з чимось небувалим, та це необов’язково неможливо.
-Ви праві, Дарія. Цілком можливо, що все неможливе можливо. Її спина чиста. Мені здається ми повинні перевірити інші місця.
-Я проти. – Пискнула я.
-Я її перевірю. – Буркнула та сама Дарія.
-Все очевидно, має бути два знаки: вода і повітря, третій вогонь в асценденті. Можливо, ще щось, все так з ходу не порахуєш.
Чоловіки вийшли і маг води перевірила мене майже повністю вкотре переконавшись, що на мені нічого немає.
Коли я врешті одягнулась з’явились всі четверо і зайняли свої місця за столом.
-Уявляєте, Мірандо, в неї немає татуювань. Так каже Дарія, ви не хочете перевірити? – Запитав маг вогню.
-Не думаю, що дівчина і так в захваті від ваших перевірок. Покладіть вашу руку на радар. – Звернулась вже до мене.
Я знову повторила процедуру, що проходила майже місяць тому, тільки неспішно. Шар набирав яскраво-червоний колір і почав темніти. Я відняла руку.
-О, вже відповіли. Легко шукати за датою народження. – Усміхнулась маг повітря. – Пишуть, що в них такої не зареєстровано. Дивовижно, чи не так?
Вона протягнула писульку сусідові і так вони передавали її по черзі.
-Ну що ж, міс Ауріка Россі. Думаю, ви прийняті. – Мовив маг землі.
-А якщо буде четвертий тур?
-Не смішіть. Ми не можемо упустити такий унікальний випадок. Хай собі бігають…
-А факультет…
-Щоб дами за вас не побилися будете відвідувати заняття на обох. А жити в гуртожитку куспидів. Там живуть всі, хто народився на переході.
-Дякую. Це просто неймовірно.
-Не дякуйте. Ви показали високий рівень і знань, і магії, змогли відволікти нас від основних питань і були водночас чесними — та не забувайте, якщо ви не виправдаєте наших сподівань вас виженуть так само, як багатьох інших до вас. Не врятує навіть ваша унікальність.
-Добре, я матиму на увазі.
-І ще… - Маг махнув рукою і на моєму зап’ясті з’явилась тоненька нитка-браслет студента академії! – Можете йти, досить затримувати інших.
Я кивнула і вилетіла за двері.
Батько обняв мене і запитав, як все пройшло я лише мовчки показала руку. Він занімів від здивування, як і чекаючі в черзі абітурієнти. У всіх на обличчях було написано лише одне питання – як? Результати вивішують лише за тиждень після співбесід. Це нонсенс. І я в черговий раз стала нонсенсом.
