Налаштування

Шрифт:

Arial Verdana Times New Roman Courier New Roboto Roboto Serif Garamond Baskerville Sans Serif Trebuchet MS Helvetica

Розмір шрифту:

Інтервал:

Колір:

тексту:
фону:
На сторінку книги
Доступ обмежено! Контент 18+

Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.

Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років

 Оговталася я лише, коли мені задзвоний телефон, вириваючи із коловороту творчих поривів. Перш, ніж вз′яти слухавку я зберегла документ.

-    Меліссо, - почула я такий рідний і заспокійливий голос, - ти коли звільнишся, бо я вже впорався зі своїми справими і йду чекати тебе в машину?

-    І тобі привіт, незнайомцю, - замріяно відповіла я ніжачись від його сексуального голосу, - я вже майже вільна, через 10-15 хвилин буду біля тебе.

-    Добре, чекатиму. Послухаю поки подкаст про книжкові новинки. – він зробив паузу. - Цілую.

-    Оооо, це так мило і я тебе цілую і скоро обійму, цьом,  - пошепки додала я, коли побачила на своє гучне «Ооо»  недобрий погляд бібліотекарки.

    Останні штрихи - я відправила документ. Тепер чекатиму на відповідь.

*************

    Вийшовши з бібліотеки я попрямувала швиденько до Естер, віддавати, я би сказала ці лахміття, але зі слів Естер це – «костюм».

-    Привіт, - Естер коротко обійняла мене і потягнула за руку подалі від натовну.

-    Привіт, щось сталося? – насторожено запитала я, передаючи їй пакет з речами.

-    Слухай, питаю одразу і сподіваюся від тебе на чесність. Що в тебе з Галицьким?

-    Емм, що? – в мене від несподіванки похололи долоні і серце завмерло на кілька довгих секунд.

-    Що в тебе з Галицьким, Меліссо? Бо він ходить і всім розповідає, в яких позах він тебе…кхм…трахав і що ти шалава і давалка.

-    Щооо? Естер, тобто Галицький? Як це Галицький? – оскільки моя голова відмовлялася від страху думати швидше, то я тупила безбожно.

-    Ну, ти з ним же тусувалася, всі бачили.

-    Як всі бачили? Коли? Що саме вони бачили? – я все ще не могла повірити в те, що мій Галицький міг так вчинити.

-    Ну, весь універ бачив, як ти тусувалася в їх компанії від початку навчання і зараз він таке розповідає. Тебе не попереджали, що він бабій? – недовірливо і співчутливо дивилася на мене дівчина.

    Зі ступору мене вивело повідомлення від Галицького: «Поки я чекаю, хочу замовити доставку додому, чого ти бажаєш, моя принцесо?» і сердечко. І сердечко…

-    Естер, - звернулася я до одногрупниці, потихеньку складаючи в пазл потрібного Галицького, А не мого Марка, - це Симаргл особисто поширює чутки про те, що він зі мною переспав?

-    Так, а хто ж іще?! Він і його дружки обговорювали це на перекурі. Ну, як - навмисно дуже голосно обговорювали, щоб всі, хто був навколо почули, а ті, в свою чергу, рознесли всі чутки по університету і зараз лише глухий про це не чув!

-    Вав, - остаточно радіючи і майже сміючись видихнула я, - оце він звісно козел ще той, - я вже відкрито сміялася і сподівалася, що це зараз не істерика.

-    То, що це правда? – а Естер не здавалася у намірах дізнатися історію другої сторони.

-    Ні, звісно ні, хоча ти можеш і не повірити мені, – я серйозно глянула в очі блондинки і продовжила, - Я дружила з ними, так, тут я зінаюся, але більше нічого не було. Хочеш вір, а хочеш ні. Сьогодні Симаргл запропонував мені зустрічатися, але я відмовилася і запропонувала дружити, як до цього. Він мене м′яко кажучи послав. І все. Після цього я з ним цілий день не спілкувалася і сиділа тут в бібліотеці, бо в мене була важлива незакінчена робота. Все, це вся історія. Я прийшла до тебе віддати речі і ти мене просто ошелешила! – я не приховувала свого шокованого ступору і злості на ситуацію.

-    Ого, ну, тоді цей придурок остаточно впав в моїх очах. Тупий гандон!

-    Дякую. Тепер і я так вважаю. Бо до сьогодні я знала його із хорошого боку, - я не збиралася розповідати дівчині, що всю дьогтьову душу Галицького молодшого мені розсекретили ще до того, як її нога ступила на першу східцю цього закладу.

-    Тоді, ти це… тримайся, ці чутки якось розвіються… Але будь готова до хейту.

-    Не переживай, я якось переживу, вибач за тавтологію, - я засміялася і пішла до виходу, - бувай, Естер, побачимось.

До авто Марка я майже бігла, ловлячи десятки зневажливих поглядів і міркуючи як про це розповісти філософу і чи розповідати взагалі… До викладацьких верхівок ця інформація не дійде, але якщо дійде не від мене, то мені все одно доведеться розповісти, тільки із дещо гіршими наслідками.

-    Нарешті! – обізвався чоловік, коли я сідала в машину. - Я очікував на відповідь, але так ще краще, - він поцілував мене, але відчуваючи напруження миттю відсторонився. – Щось сталося?

-    Марк… - я дійсно незнала як почати і до чого ця розмова взагалі призведе, - давай ми будемо їхати, я розказуватиму, а ти вислухаєш і не перебиватимеш. А тоді вже…щось скажеш.

-    Добре, Меллі, я тебе уважно слухаю, - погодився він, враз стаючи серйозним і виїжджаючи із парковки.

   І я розповіла. Не все, звісно, а саме сьогодняшню ситуацію і розмову із Естер і всі зневажливі погляди, і весь бруд, який я відчула на собі. Я бачила як пальці Марка стискаються на кермі, але він так і не промоив жодного слова, поки ми не доїхали до його дому. Я очікуала на вирок. Чомусь мені подумалося, що Марк може мені не повірити, оскільки мене він знає всього нічого, а брата… все життя. І я найбільше цього боялася, що він не повірить МЕНІ. Але для себе я вирішила, що, якщо він мені не повірить, то і доводити я нічого не збираюся. Я просто мовчки заберу свої речі і піду геть, назад в гуртожиток. Отже, я чекала.

-    Меллі…- він повернувся до мене корпусом, в голосі була лише тремтяча ніжність, а його очі, ніби були зіткані із гніву і майже метали блискавиці Перуна, - дівчинко моя, йди до мене, - я нагнулася, а він мене обійняв і поцілував у маківку, - не переживай, я з ним поговорю і він завтра привселюдно вибачиться, обіцяю все буде добре!

-    Марку, а ти впевнений, що треба з ним говорити? Може краще все залишити як є, щоб він не дізнався про тебе і мене? Про нас… - я тихо вдихала його аромат і заспокоювалася від того, що все ж таки все буде добре і що я більше ніколи не сумніватимуся у своєму коханому.

-    Мені плювати на те, що хтось дізнається чи ні, але вибачиться він – це однозначно, - побачивши мої вагання Марк із зітханням додав, - але, якщо ти хочеш, щоб я нічого про нас не казав, то я не буду.

-    Марк, мені однаково, але я переживаю за тебе! Якщо ти зараз втратив голову і не можеш раціонально мислити, то послухай мене і зроби як я кажу, - благально мовила я, коли він розчепив обійми і просто дивився мені в очі.

-    Тоді вирішено, - підсумував він і ми попрямували в квартиру.

*******

Того ж вечора мені телефонує Міра і розпитує, що, коли і як це сталося? Я коротко розповідаю суть і вона мене підтримує всіма можливоми способами.

Але найбільше мене підтримують теплі обійми Марка, його ніжні поцілунки і відерце морозива, яке ми з′їдаємо на двох.

Наталія Корж
A Little Death

Зміст книги: 20 розділів

Спочатку:
Перший день
1778516072
47 дн. тому
Для чого психологам філософія
1778517295
47 дн. тому
Осіння лірика
1778689800
45 дн. тому
Пригода, яка змінює все
1778778000
44 дн. тому
Знайомство із сусідкою
1778862300
43 дн. тому
Незбагненний потяг
1778950800
42 дн. тому
Прогулянки і розмови
1779091200
40 дн. тому
"A Little Death"
1779249600
38 дн. тому
Все, що відбувається в барі...
1779467100
36 дн. тому
...продовжується поза його межами
1779555600
35 дн. тому
Кіносеанс...
1779681600
33 дн. тому
...і чим він закінчився(Обережно! Розділ містить сцени 18+)
1779814800
32 дн. тому
Збуджуючий ранок(Обережно! Розділ містить сцени 18+)
1779985200
30 дн. тому
Небезпечні таємниці
1780146000
28 дн. тому
А ось і проблеми
1780214400
27 дн. тому
Початок кінця
1780333200
26 дн. тому
"Куди ми всі повертаємось, коли закінчується любов?"
1780503600
24 дн. тому
Я найдужче у світі хотіла, щоб мене знайшли
1780675200
22 дн. тому
Те, на що ми заслужили
1780851600
20 дн. тому
Слово від авторки
1781892740
8 дн. тому
Коментарі

Авторизуйтесь, якщо бажаєте залишити коментар

Авторизація Реєстрація
×

Вітаємо🎉

🎁 Спеціальний подарунок для Вас! 🥳

Зареєструйтесь та отримайте 10% знижки на першу покупку!