Налаштування

Шрифт:

Arial Verdana Times New Roman Courier New Roboto Roboto Serif Garamond Baskerville Sans Serif Trebuchet MS Helvetica

Розмір шрифту:

Інтервал:

Колір:

тексту:
фону:
На сторінку книги

Любий щоденнику!

Минає вже другий місяць, як я чищу лайн… ее, тобто сумлінно працюю на благо громадян славного князівства Вольфенштейн (бодай би їх всіх ковід побрав) та самого Великого Князя (най би його автобус збив, а потім його труп жорстоко згвалтували зомбі-хіпстери).

Все-таки чуйка мене тоді не підвела – треба було валити. Бісів Вільгельм (не той, що Телль, а той, що місцевий злодюжка) з його наполеонівськими планами… До речі, в нього й зовнішність підходяща: такий же низький і миршавий.

Хоча, не мені грішити на всяких там Вільгельмів. Сам же ж зголосився… Ще й погодився на центральну роль у всьому плані. Підготовкою своєю захотів сяйнути, мать його ковінька! Сяйнув… Тепер, он, нюхаю вже другий місяць оте “сяйво”, в яке сам же ж і влип.

Добре хоч не в своєму одязі. Видають коричневі комбези (робочого, так би мовити, кольору) і навіть іноді міняють. Раз на тиждень. Або на два.

– Якось славні громадяни славного князівства забагато їдять, – похмуро мовив я, зосереджено орудуючи багром. – Я собі великий світ уявляв якось… гм… інакше.
– І як же, по-твоєму, виглядає великий світ? – насмішливо запитав Грогін.

Грогін – це дворф… Я от зараз ніц не пояснив, так?

За два місяці я багато кого тут бачив. Переважно люди, але були ще напіврослики – кумедні такі, волохаті… Схожі на евоків з одної відомої кіносаги. От тільки не кажіть, що не дивились! А то не прибуде з вами Сила (і не прибуде вона на третю платформу).

Гремлін раз був. Дрібний, каплавухий, пика гидка – на путіна схожий.

Навіть ельф один трапився. Виглядав він… Ну, як ельф. Якими їх в наших книжках зображують. За що високородного заслали на виховну фекалотерапію – в душі не гребу. Він ні з ким з нас принципово не розмовляв. Вища раса, матері його ковінька!

Так от, майже всі вони приходили на тиждень, максимум на два – а потім робили тактичний звален зе біттен. Це лиш мене високоповажний пан суддя – най послав би йому Аллах сифіліс у хронічній формі – запроторив до цієї гівнобуцегарні аж на цілих півроку.

І тільки друзяка Грогін затримався тут разом зі мною надовго. Місяць вже строк мотає! Ми з ним, походу, скоро тут “в законі” станемо. Будемо вчити новоспечених “сантехніків”, як на хату правильно заходити, оце от все…

Загримів він сюди за п’яну бійку – але не просто за якусь там бійку. Грогін хоч уже й старий, за дворфськими мірками, та все ще нівроку кремезний. І от втащив він з кулака в одне нахабне гризло… А гризло було підступним – взяло та й виявилось якоюсь поважною шишкою з магістрату.

Гадаю, наші кулаки могли б задружитись та відкрити клуб биття високородних мармиз.

Але то таке. Цей дворф був не лише старим та кремезним, а ще й мудрим. І – дещо знав про навколишній світ.

– Ну… – я замислився. – Пригоди, битви. Двіжуха. Новий досвід. Принцеси, дракони, оце от все…
– Ач чого захотів! – реготнув цей сервант з ніжками. – Принцес йому подавай з драконами. Ну а якщо хотів нового досвіду та пригод – то це тобі до Вченого Братства тре було податись… Або до Спілки. А не дрібняк по кишенях тирити.
– Спілки? – перепитав я, вирішивши не уточнювати, що тирив я зовсім не дрібняк. – Якої, професійної?
– Ти з якої нори виліз, дурбецало? – Грогін здивовано підняв брови. – А, я й забув, ти ж горянин…

От зараз образливо було. Одні расисти навколо! Джорджа Тівадоровича на них нема.

– Спілка – це Спілка Найманців. Всесвітня організація… для тих, у кого шило в одному місці. Ну, от як ти. Де Східна Технократія, знаєш?
– Ну?
– Гну! – передражнив дворф. – Там у них найближче відділення.
– А тут що, немає?
– Де? У Вольфенштейні? Це така сама діра, як і ваш Півострів. Ти не ображайся, хлопче, я кажу як є… Про Вчене Братство тобі, я так розумію, нецікаво?
– Потім розповіси, – ухильно відповів я. – В нас ще роботи повно.

За два тижні я ганебно дезертирував з лав гівночистів. Братуха Грогін зі мною йти не схотів – як чесний злодій, він вирішив досидіти свій строк до кінця.

Поважаю

Антон Очерет
Я, Дзен

Зміст книги: 29 розділів

Спочатку:
Орієнтири
1778078014
52 дн. тому
Виїзд
1779647429
34 дн. тому
Де моє тіло?!
1778078085
52 дн. тому
Потрапив… чи “втрапив”?
1778137200
51 дн. тому
Таки втрапив
1778223600
50 дн. тому
Великий новий світ
1778310000
49 дн. тому
Допит
1778396400
48 дн. тому
Нове життя, нові зв'язки
1778482800
47 дн. тому
Останній акорд
1778569200
46 дн. тому
На користь суспільства
1778655600
45 дн. тому
На користь суспільства - 2
1778742000
44 дн. тому
Технократія
1778828400
43 дн. тому
Щось незаконне
1778914800
42 дн. тому
Щось незаконне – 2
1779647729
34 дн. тому
Життя налагоджується
1779087600
40 дн. тому
Нічого особистого...
1779174000
39 дн. тому
Рефлексії та флешбеки
1781115773
17 дн. тому
Ляпас та інші буденності
1779346800
37 дн. тому
"Любі друзі"
1779433200
36 дн. тому
Пустельний двіж
1779519600
35 дн. тому
Синяки та садна
1779606000
34 дн. тому
Найманські будні
1779692400
33 дн. тому
Зіронька, палай!
1779778800
32 дн. тому
Журбинка
1779865200
31 дн. тому
Нова справа
1779947069
30 дн. тому
А я ж казав
1780051855
29 дн. тому
Сюрприз!
1780135638
28 дн. тому
Кілька років потому
1781115840
17 дн. тому
Аромат гібіскуса
1780341838
26 дн. тому
Коментарі

Авторизуйтесь, якщо бажаєте залишити коментар

Авторизація Реєстрація
×

Вітаємо🎉

🎁 Спеціальний подарунок для Вас! 🥳

Зареєструйтесь та отримайте 10% знижки на першу покупку!