Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Якось зі мною сталась незвичайна пригода. Впринципі, пригода найзвичайнісінька і нічого тут особливого немає…
Ми прийшли в аудиторію перед заняттям. Почали займати місця, там де звичайно. Кожного разу, перед тим як покласти рюкзак під стіл у шухляду, я заглядаю туди, щоб перевірити, чи ніхто нічого не лишив після себе, особливо їжі, приклейених жуйок, чи розлитих напоїв.
Здебільшого нічого немає, інколи шпаргалки. На цей раз я знайшла листок. Вже хотіла віднести викинути його в смітник, але він був списаний не як-небудь, а строками. Це були чиїсь вірші. Судячи по контексту вірші якогось хлопця. А я то і подумати не могла, що вони їх пишуть. От у нас в групі точно ні. Але чомусь я судила саме по цих нечисленних і непоетичних особах всіх решту.
***
П’ять подорожей одного життя
П’ять митей однієї події
Я всеодно вставав
Хоч і часто падав
Я все одно йшов
Хоч багато зупинявся
А тепер досяг я цілі
Досяг я мрії
Але й на цьому не зупиняюсь
Буду далі йти до нових вершин
Нашого життя
***
В романтиці на другім поверсі
Серед будівель замку і думок
Де музика звучить мого народу
Там я зустрічаю новий день
Нове життя і майбуття
***
Кожен день нове життя
Кожен день нове буття
Все змінюється у світі
І лиш зміни в наших думах
Можуть породити душу
Перегорнувши передивившись
Книгу життя до кінця
Здається все дізнався
Та все одно таємниці відкриваю
І чим більше знаходжу
Тим більше шукаю
***
Не варто зазирати у душі людей
Якщо не зрозумів своєї
Не варто читати думки
Якщо власних думок не знаєш
Тому що зазирнувши у душу чужу
Можна загубити свою
***
Хто не відчував страждання
Ніколи не пізнає щастя
Хто не пізнав зради
Ніколи не буде знати кохання
Усе в житті відносне
І навіть сонце буває теплим
І навіть повітря буває отруйним
***
Дощ капає з небес
Як ніби наливає вмиває нас
Змиває біди і печалі
Змиває все що за водою ллється
***
Луцьк древнє місто лицарів королів
Давно це вже було але вони іще прийдуть
Прийдуть повстануть перевернуть
Усе несправжнє усе пусте
Тоді буде у людей щастя
Тоді і буде життя*
Ці рядки були такими простими, ще не редагованими. Поет, що їх писав, або ж не вважав себе поетом і просто викинув їх або ж загубив, а загублені вірші кому повертатимеш. Прочитавши їх я протягнула листок Соні.
- Це що таке? – здивувалась вона.
- Вірші.
- Ти вирішила кинути малювати і податись у поезію. Це точно потрібно прочитати.
- Та ні, я це знайшла під партою.
- Та невже.
- Так. Писати я точно не збираюсь, мені вистачає малювати.
Соня почала читати вірші.
- Непогано, - подумавши сказала вона. – Взагалі мені подобається стиль. Ненав’язливі такі.
- Мені цікаво хто їх написав.
- Швидше всього той, хто тут сидів до тебе.
- Звідки ж я знаю, хто тут сидів.
- А ми подивимось у розклад. Прийдемо наступного разу раніше, або відпросишся в туалет і заглянеш сюди як ітиме пара, швидше всього він тут і сидітиме. А потім вже і можна вияснити точно.
- А якщо це залишили раніше?
- Між іншим тут прибирають, мало не щодня.
- Та зараз третя пара.
- Отже в нас буде дві підозрюваних групи. Якщо хочеш, ми можемо прямо зараз піти подивитись. У нас ще сім хвилин.
- Ні, не зараз. Треба підготуватись.
- Ок, але після пар обов’язково.
- Звичайно, ти ж любиш у нас загадки, тож я не проти, розгадай цю.
Соня та загорілась бажанням розгадати цю загадку і познайомитись з новоспеченим поетом, що не змогла дочекатись до кінця занять і після пари пішла перевіряти розклад. Як вона і казала, підозрюваних групи було поки дві. Вона записала розклад на тиждень для цієї аудиторії, так на всяк випадок, але зараз вона хотіла перевірити цих дві. Мені ж сьогодні не було бажання їх перевіряти, я поспішала на уроки танців, а ще потрібно було зробити реферат і прочитати кількадесят сторінок на заняття. Тож вона знову не зважаючи на всі мої протести вирішила сама довести справу до кінця. Щоправда не уявляю як. Може опитуватиме всіх, чи прийде з цим листиком в аудиторію тай запитає чий він. Мені приходили в голову лише ці варіанти. Як хоче, то нехай шукає.
Після пар я спочатку пішла на хіп-хоп, а потім в бібліотеку. На жаль, навіть сьогодні не всю інформацію можна знайти в інтернеті. Треба було підготувати реферат. Після двох годин пошуків, мої старання увінчались успіхом. Я захопила знайдені книги додому. Воли були досить пристойними і їх можна було швидко відсканувати і обробити, що б зекономити час на друк.
Повернулась я після семи. Бабуся як завжди наготувала мені смачненько поїсти, мами ще не було.
- Що цікавого сьогодні трапилось? – запитала вона.
- Уявляєте! В себе під партою я знайшла вірші, дуже навіть непогані, їх хтось забув, а може згубив чи викинув. Поки не знаю.
- Почитаєш мені як поїси?
- Хіба завтра. Соня в мене їх забрала. Вона серйозно налаштована на те, щоб знайти їх автора. І то якнайшвидше.
- І що, вона вже щось з’ясувала?
- Вона думає, що там хтось сидів переді мною і за розкладом можна виявити хто.
- Він може і не признатись.
- Та чому ж. Ці вірші досить прості, вони не про любов і не присвячені комусь.
- Тоді ви його знайдете.
