Сповіщення

Непрочитано 0 з 0
Позначити як прочитані
Жодних нових сповіщень.
Щойно надійдуть нові сповіщення, вони відображатимуться тут.

Повідомлення

Чати

+

Жодних нових повідомлень

avatar

Антон Очерет

01 червня, 2026

Історія Дзена - завершена! ✌

Потужного й незламного дня, хлопчики й дівчатка хх)))


Ну що ж... Історія веселого бійця непереможної української армії, якому довелось спробувати себе у шкурі потраплянця, добігла кінця. Нелегко було її завершувати - бо цього героя мені було особливо важко відпустити. Але ніц не вдієш: за хронологією далі починаються події інших частин циклу, а описувати всі пригоди Дзена в деталях, щоб розтягнути надовше - це була б писанина заради писанини.


Пару слів про те, звідки взагалі взявся такий персонаж.

Основний каркас сюжету для всієї серії був готовий в мене майже одразу. І там з самого початку, окрім двох головних героїв, планувались ще двоє персонажів. В першу чергу - для контрасту. На противагу яскравій, відвертій та гострій на язик Ельмірені - мила та скромна Тріна (милою та скромною вона, правда, вийшла до певної межі, але все ж). На фоні Келя - чемного та стриманого ельфійського аристократа - брутальний та веселий (часом аж занадто) найманець. Ідея зробити його потраплянцем, та ще й з України, та ще й військовим, прийшла вже в процесі і абсолютно спонтанно.

І вже потім народився сюжет для окремої книги про цього хлопчину.

Так з'явився Дзен. Він перебрав певні риси характеру від автора, ще якісь - від його побратимів, ну а решту домислила моя хвора фантазія. А в серії, яка в цілому - про кохання та стосунки між героями, з'явився твір, що відрізняється від решти сюжетом, атмосферою... та майже усім))


Традиційне питання: що далі?)


Я продовжуватиму викладку "Сонячного Затемнення" на цьому ресурсі - там, як мінімум, ще частина "Сяйва", а потім ще одна книга. А далі... Далі видно буде)) Життя бентежне, особливо в таких камуфляжних волоцюг, як я.

Наостанок - ось вам парочка ілюстрацій

І трохи котиків - для гарного настрою хх))


✍ Хто ще не читав - запрошую ;)

━━━━━━༻❁༺━━━━━━

Я, Дзен

Напишіть свій коментар...
Залишилось 1200 символів
avatar
03 червня 2026 22:31:29

Ще не розібралася, як на цій платформі все працює, але вашого Дзена і тут знайшла й зберегла в бібліотеку))) най буде, а то видаляли вони, ти диви..

Відповідь для Юлія Бор

Ваша відповідь
Залишилось 1200 символів