Антон Очерет
10 червня, 2026Будні Зла...
... воістину нелегкі.
Раночку, коти й кицюні! ₍^. .^₎⟆ хх))
Як ви вже здогадались - це нова історія. Після завершення Дзена я зробив паузу, переглянув всі свої можливі й неможливі плани на майбутнє - і вирішив зупинитись поки саме на ось цьому. А поки воно писатиметься - дозрію, можливо, і до чогось більш серйозного.
Написано на основі та за мотивами мого оповідання "Все, що забажаєте" (тут не опубліковано). Текст першого розділу майже повністю повторює оригінал.
Коротко про зміст:
А ще там буде:
- великий шаман (настільки великий, що знає пісню "Смарагдове небо", причому невідомо звідки);
- можливо, потраплянець (але з'явиться не одразу й невідомо, чи буде взагалі);
- деякі нюанси темної економіки;
- деякі нюанси інфернального статуту (і чи варто підписувати важливі накази кров'ю);
- і ще багато чого... я й сам поки до пуття всього не знаю))
Планується у вигляді збірки оповідань, мінімально сюжетно пов'язаних між собою.
Картинка вгорі клікабельна, в разі чого... Але кому влом скролити назад (я вас розумію, мені б теж влом було) - то тицяйте сюди:
━━━━━━༻❁༺━━━━━━

