Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Після розлучення з чоловіком, я почала нове життя, і саме готувалася до стріму з своїми підписниками коли задзвонив мій телефон.
Піднімаю слухавку
~Доброго дня
-Доброго дня, Елена ти мені потрібна приїдь в офіс
~Але ж ми домовлялися про те ,що я буду працювати дистанційно.
~Це терміново ,і ти мені потрібна
~Добре я їду
Завершила розмову і пішла в кімнату щоб зібратися і поїхати .
Була готова за хвилин двадцять і поїхала до офісу.
Мене зустріла помічниця Габріеля і провела до кабінету.
-Привіт
-Привіт, проходь сідай ,нам треба декого дочекатися.
-Добре
Поки ми чекали нам принесли каву ,не знала чого чекати ,хто це буде і чому Габріель попросив мене приїхати в офіс.
І тут відчинилися двері і хтось увійшов, та сів навпроти мене, бляха це був той хлопець з клубу.
І Габріель почав
-Лоренцо, це Елена вона керує командою фуд-блогерів кому за сорок, Елено це мій син .
-Чому ти мене покликав, батьку , - спитав Лоренцо.
-Я вирішив передати вам компанію з Марією і повернутися до дому. Скоро приїде Марія і ще, Елено ти будеш помічницею Лоренцо і допоможеш йому на певний час поки не знайдете тобі заміну .
-Але ми домовлялися ,що я буду працювати з дому
-Тільки тобі довіряю компанію і сина
-Але це тимчасово
-Так
Згодом приїхала Марія ,вона щось тяжко дихала і Кейт принесла їй води .
-Чому ти викликав нас батьку , - спитала Марія?
-Ти ,Лоренцо і Ерік разом будете керувати компанією.
-У мене вже є бізнес, але ти знаєш що Ерік не відноситься до бізнесу серйозно
-Ваше завдання як старшим допомогти йому, і мої юристи вже почали все підготовлювати для передачі бізнесу вам трьом.
Потім познайомилася з Марією
Подивилася на Габріеля
-Якщо це все я можу йти?
-Так можеш
-До зустрічі
-До зустрічі, красуня
Вийшла з кабінету і пішла до своєї машини щоб поїхати до дому.
Коли я приїхала до дому, то пішла до кімнати, роздягнулася та пішла у ванну щоб трохи розслабитися, набрала ванну і лягла в неї ,просто не думаючи ні про що .
Після ванни ,я висушила волосся, зробила укладку, зробила догляд за обличчям ,тоді нанесла маску на обличчя і вирішила спуститися на перший поверх і піти на кухню та приготувати вечерю для себе і моїх дівчаток ,як завжди увімкнула музику.
Через деякий час до дому повернулася Вел,донечка обійняла мене зі спини і залишила поцілунок на моїй щоці.
-Привіт матусю
-Привіт принцесо, ти не бачила Амелію ?
-Не бачила
-Де була ?
-Я влаштувалася на роботу
Повернулася до доньки щоб бачити її обличчя
-Яка робота доню,а як твоє навчання?
-Я перевелася на заочну форму ,і все буде добре
-Добре, якщо ти вирішила так, то мені тільки лишається підтримати тебе.
-Ти неймовірна мама
-А ти найкраща донька, і я тепер буду працювати в офісі, у мене тепер новий керівник, але це тимчасово поки не знайдуть іншу дівчину на це місце .
-У тебе все вийде, мамо ти ж найкраща в нас
-Мий руки і сідай за стіл, вечеря майже готова.
Поки Вел пішла мити руки ,я почула звук дверей що відкрилися і стукіт підборів. До дому повернулася Амелія .
-Де була ,доню?
-Треба було вирішити деякі справи зі старою роботою ,завтра нова співбесіда на нову роботу.
-У тебе все вийде, донечко
Амелія підійшла і поцілувала мене в щоку
-Йди доню ,мий руки скоро будемо вечеряти .
-Добре
Завершила готувати вечерю і накривала на стіл ,коли прийшли мої дівчатка.
-Все готово сідайте за стіл
-Дякуємо, рідненька
Сіли за стіл і почали вечеряти
-Як ваші справи ,дівчатка? , - спитала доньок.
-Дякуємо,мамо все добре
-А твої як ?
-У мене нове начальство ,і тепер я працюю в офісі і тимчасово виконую обов'язки його помічниці.
-Можна запитати ?
-Так ,питайте красуні
-А ти як була в клубі ,познайомилась з кимось?
-Не познайомилася
-А чому тільки під ранок наступного дня повернулася до дому?
-Добре ,скажу я провела ніч з одним хлопцем але я нічого не знаю про нього .
-Зрозуміло
Далі вечерю провели без запитань
-Дякуємо, мамо за вечерю все було смачно ,ми приберемо зі столу .
-Дякую, вам принцеси мої
Поцілувала доньок в щоку і пішла до себе, зачинила двері, роздягнулася і пішла в ванну кімнату і стала під душ . Було багато думок, і як сказати дівчатам ,що мій бос це і є той хлопець якого я зустріла в клубі а потім з ним провела ніч . Ні зараз не готова їм це розповідати ,ще не час . Прийняла душ і одягнувши піжаму ,лягла в ліжко і через декілька хвилин заснула.
Прокинувшись вранці, одягнулася, зібралася і спустилася на кухню, мене чекав сніданок і записка на столі від моїх дівчаток .
"Мамо ,ми поїхали будемо вдома ввечері, сніданок залишили для тебе, любимо тебе і гарного тобі дня .
Твої принцеси "
Сіла за стіл і почала снідати, дівчатка залишили для мене омлет ,салат і я зробила собі каву .
Поснідавши ,взяла свою сумку вийшла з квартири, сіла в свою машину і поїхала в офіс.
Приїхавши до офісу, на ліфті піднялася на потрібний поверх ,залишила сумку ,зробила каву для начальника ,і взяла планшет ,на якому графік зустрічей і всього необхідного для роботи .
Увійшла в кабінет начальника ,повернулася в бік кабінету пані Марії і не рухалась деякий час . І пішла в кабінет сестри мого боса .
-Що ти тут робиш, доню ?
-Доню ? , - мій бос і його сестра втратили дар мови .
-Я тепер працюю на пані Моретті, мамо
-Що ж гарної вам роботи
Вийшла з кабінету, і пішла до свого столу і повернулася до роботи.
Робота завжди відволікала мене від думок ,і тому це було найкращим рішенням, я думала якщо Амелія працює на Марію ,то де працює Вел ,і це мене треба було з'ясувати сьогодні по поверненню до дому.
За роботою я втратила лік часу ,і коли настав час йти до дому, вимкнула свій комп'ютер, забрала планшет, свої речі і на ліфті спустилася і пройшла до парковки,де мене чекала моя машина сівши в неї поїхала до дому.
Через півгодини була вдома ,відчинила своїм ключем
- Принцеси я вдома
До мене вийшла тільки Амелія
-Привіт мамо, а Вел ще немає,ще не приїхала ,а я приготувала вечерю . І хотіла спитати ,чи ти не сердишся на те що я тепер працюю на Марію .
-Доню ,трішки сердилася але тепер розумію, що це найкраще ,ти поруч і я завжди допоможу тобі, я люблю тебе зірочка.
-І я люблю тебе мамо
Двері відчинилися і увійшла Вел
-Мої красуні
Вел обійняла нас
-Де ,ти працюєш доню ?
-В одного мільярдера мамо
-Його часом не Лоренцо звати? , - спитала в доньки .
-Лоренцо, а що мамо ,щось сталося?
-Це мій бос
-Він нічого не казав ,та і повернувся він засмучений
-Давайте вечеряти дівчата
-Слушна думка ,підтримую
Помили руки і сіли за стіл, вечеря пройшла в розмовах і думками як минув день кожної з нас.
-Ми тобі допоможемо прибрати зі столу ,мамо
-Дякую, дівчатка
-Нема за що, мамо
Разом прибравши після вечері ,розійшлися по своїх кімнатах .
Зробивши вечірню рутину по догляду за собою, лягла спати.
А зранку наступного дня, прокинувшись, прийняла душ, вдягнула костюм червоного кольору, підібрала туфлі ,уклала волосся ,зробила макіяж і спустилася на кухню.
Зайшовши на кухню, мене побачила першою Амелія
-Вау ,мамо виглядаєш неймовірно
-Дякую, мила
-А де Вел ?
-Залишила сніданок для нас і записку ,що вже поїхала на роботу.
-Сідаймо снідати
-Звичайно
Разом з Амелією сіли снідати, розмовляли про своє.
-Хвилюєшся доню?
-Трохи хвилююся, але думаю все буде добре
-Якщо, що я завжди поруч і допоможу тобі, та і на перший погляд, Марія хороша дівчина, гадаю ви спрацюєтесь .
-Я теж так гадаю ,все буде добре
-Тебе підвезти?
-Я на машині
-Якій ,і звідки в тебе права ?
-З правами допоміг тато ,а машину в особисте користування дала мені Марія .
-Ти нічого не приховуєш від мене, доню?
-Ні ,нічого не хвилюйся мамо все добре, правда.
-Ну добре
Повернулися до сніданку, але думки мої були про ту машину .
-Ти вчора приїхала на ній?
-Так ,мамо
-Покажеш ?
-Так ,ходімо
Закінчивши зі сніданком, ми вийшли на двір, і перед моїми очима стояла BMW M4 G82 чорного кольору.
-Вона це серйозно?
-Ти знаєш, скільки коштує ця машина?
-Знаю ,мамо ,але Марія сказала що я маю їздити на машині люкс класу .
-Побачимось на роботі
І пішла до будинку, взяла свою сумку а потім сіла в свою машину і поїхала на роботу.
Приїхавши до офісу, залишила сумку на своєму столі ,взяла планшет за допомогою якого працюю з паном Моретті, на планшеті всі його зустрічі ,і розпорядок його дня . І попрямувала на кухню, щоб зробити його каву з однією ложкою цукру, без молока .
Зробила йому каву і понесла її йому в кабінет.
Зайшла в кабінет і поставила перед ним каву
-Доброго ранку, ваша кава
-Дякую, що сьогодні за планом ?
-За планом у вас сьогодні співбесіда на місце вашої помічниці
-Ти не хочеш зі мною працювати ?
-Пане Моретті, давайте будемо дотримуватися субординації,ви мій Бос а я ваша помічниця.
-Але тоді в клубі і в мене вдома
-Тоді я не знала ,що ви будете моїм босом
-Не йди ,прошу тебе
-Так буде краще
-Для кого ?
-Ти втекла ,і навіть номеру не залишила, нічого окрім цього
Переді мною він поклав мій ланцюжок з чорною конюшиною.
-Це була просто ніч ,і я як ти просто розважилися
-Елено
-Ні Лоренцо, нічого не кажи ,я піду працювати і тобі раджу .
-Ти не зможеш вічно тікати від мене
На мить зупинилася і подивилася на нього майже виходячи з його кабінету, але розвернулася і підійшла до нього.
-Давай я наведу тобі декілька аргументів
Лоренцо усміхнувся
-Ну давай
-Я старше за тебе, ти молодий пройде час і я набридну тобі і тобі захочеться якусь молоду дівчину.
-Якби це було б так ,я би так вже б давно вчинив ,але я не можу так зробити ,ти бляха подобаєшся мені.
Потім він вчинив таке ,що не очікувала Лоренцо притягнув мене до себе і поцілував так, що ледь не втратила змогу стояти на ногах, в одну мить він підхоплює мене на руки, і сідає на стіл міцно тримаючи своїми руками мої стегна.
-Що ти робиш?
Відчула як він відірвався від моїх губ і його губи опинилися на моїй шиї і дихання було таким наче він пробіг велику відстань.
-Мені ніхто не потрібен крім тебе
-Одного разу, мені вже зробили боляче, тож я більше не допущу цього .
-Елено ,я не такий як інші
Хотіла щось сказати, але нас перервали, в кабінет увійшла Марія
-Брате ,можна ?
Піднялася з його колін,поправила костюм і відійшла від його столу
-Незабаром, прийдуть дівчата на співбесіду
-Принесіть мені зелений чай з однієї ложкою цукру, і розпочнемо співбесіду.
-Добре, бос
Вийшла з кабінету і пішла на кухню і почала робити для нього чай . Руки трохи тремтіли і коли несла чай, йшла Амелія
-Мамо ,все добре?
-Можеш віднести чай пану Моретті?
-Так звичайно
Амелія взяла чай ,а я сіла на кухні і намагалася заспокоїтися ,але цей поцілунок що ми розділили з Лоренцо не виходив з моєї голови . Вирішила потім зайти Амелії передати їй планшет ,де всі зустрічі Лоренцо і його розпорядок дня і поїхала до дому, але викликала таксі бо в цьому стані не могла керувати машиною .
Опинившись вдома ,піднялася до своєї кімнати, роздягнулася, прийняла душ, вдягнула штани ,футболку і зробила собі чай .
Деякий час я провела на самоті з собою, так було до моменту поки не повернулися мої дівчатка, але вони були не самі з ними був Лоренцо.
-Вам треба поговорити
І дівчата залишили нас наодинці, і тиша була певний час поки її не порушив Лоренцо.
Продовження розмови Елени і Лоренцо буде в наступному розділі від імені Лоренцо.
