Налаштування

Шрифт:

Arial Verdana Times New Roman Courier New Roboto Roboto Serif Garamond Baskerville Sans Serif Trebuchet MS Helvetica

Розмір шрифту:

Інтервал:

Колір:

тексту:
фону:
На сторінку книги
Доступ обмежено! Контент 18+

Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.

Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років

Після розлучення з чоловіком, я почала нове життя, і саме готувалася до стріму з своїми підписниками коли задзвонив мій телефон. 

Піднімаю слухавку 

~Доброго дня 

-Доброго дня, Елена ти мені потрібна приїдь в офіс 

~Але ж ми домовлялися про те ,що я буду працювати дистанційно.

~Це терміново ,і ти мені потрібна 

~Добре я їду 

Завершила розмову і пішла в кімнату щоб зібратися і поїхати .

Була готова за хвилин двадцять і поїхала до офісу.

Мене зустріла помічниця Габріеля і провела до кабінету. 

-Привіт 

-Привіт, проходь сідай ,нам треба декого дочекатися. 

-Добре 

Поки ми чекали нам принесли каву ,не знала чого чекати ,хто це буде і чому Габріель попросив мене приїхати в офіс.

І тут відчинилися двері і хтось увійшов, та сів навпроти мене, бляха це був той хлопець з клубу. 

І Габріель почав 

-Лоренцо, це Елена вона керує командою фуд-блогерів кому за сорок, Елено це мій син .

-Чому ти мене покликав, батьку , - спитав Лоренцо.

-Я вирішив передати вам компанію з Марією і повернутися до дому. Скоро приїде Марія і ще, Елено ти будеш помічницею Лоренцо і допоможеш йому на певний час поки не знайдете тобі заміну .

-Але ми домовлялися ,що я буду працювати з дому 

-Тільки тобі довіряю компанію і сина 

-Але це тимчасово 

-Так 

Згодом приїхала Марія ,вона щось тяжко дихала і Кейт принесла їй води .

-Чому ти викликав нас батьку , - спитала Марія?

-Ти ,Лоренцо і Ерік разом будете керувати компанією.

-У мене вже є бізнес, але ти знаєш що Ерік не відноситься до бізнесу серйозно 

-Ваше завдання як старшим допомогти йому, і мої юристи вже почали все підготовлювати для передачі бізнесу вам трьом. 

Потім познайомилася з Марією

Подивилася на Габріеля 

-Якщо це все я можу йти?

-Так можеш 

-До зустрічі 

-До зустрічі, красуня 

Вийшла з кабінету і пішла до своєї машини щоб поїхати до дому. 

Коли я приїхала до дому, то пішла до кімнати, роздягнулася та пішла у ванну щоб трохи розслабитися, набрала ванну і лягла в неї ,просто не думаючи ні про що .

Після ванни ,я висушила волосся, зробила укладку, зробила догляд за обличчям ,тоді нанесла маску на обличчя і вирішила спуститися на перший поверх і піти на кухню та приготувати вечерю для себе і моїх дівчаток ,як завжди увімкнула музику. 

Через деякий час до дому повернулася Вел,донечка обійняла мене зі спини і залишила поцілунок на моїй щоці. 

-Привіт матусю

-Привіт принцесо, ти не бачила Амелію ?

-Не бачила 

-Де була ?

-Я влаштувалася на роботу 

Повернулася до доньки щоб бачити її обличчя 

-Яка робота доню,а як твоє навчання?

-Я перевелася на заочну форму ,і все буде добре 

-Добре, якщо ти вирішила так, то мені тільки лишається підтримати тебе. 

-Ти неймовірна мама 

-А ти найкраща донька, і я тепер буду працювати в офісі, у мене тепер новий керівник, але це тимчасово поки не знайдуть іншу дівчину на це місце . 

-У тебе все вийде, мамо ти ж найкраща в нас 

-Мий руки і сідай за стіл, вечеря майже готова. 

Поки Вел пішла мити руки ,я почула звук дверей що відкрилися і стукіт підборів. До дому повернулася Амелія .

-Де була ,доню?

-Треба було вирішити деякі справи зі старою роботою ,завтра нова співбесіда на нову роботу. 

-У тебе все вийде, донечко

Амелія підійшла і поцілувала мене в щоку 

-Йди доню ,мий руки скоро будемо вечеряти .

-Добре 

Завершила готувати вечерю і накривала на стіл ,коли прийшли мої дівчатка. 

-Все готово сідайте за стіл 

-Дякуємо, рідненька 

Сіли за стіл і почали вечеряти 

-Як ваші справи ,дівчатка? , - спитала доньок. 

-Дякуємо,мамо все добре 

-А твої як ?

-У мене нове начальство ,і тепер я працюю в офісі і тимчасово виконую обов'язки його помічниці.

-Можна запитати ?

-Так ,питайте красуні

-А ти як була в клубі ,познайомилась з кимось?

-Не познайомилася 

-А чому тільки під ранок наступного дня повернулася до дому?

-Добре ,скажу я провела ніч з одним хлопцем але я нічого не знаю про нього .

-Зрозуміло 

Далі вечерю провели без запитань 

-Дякуємо, мамо за вечерю все було смачно ,ми приберемо зі столу .

-Дякую, вам принцеси мої 

Поцілувала доньок в щоку і пішла до себе, зачинила двері, роздягнулася і пішла в ванну кімнату і стала під душ . Було багато думок, і як сказати дівчатам ,що мій бос це і є той хлопець якого я зустріла в клубі а потім з ним провела ніч . Ні зараз не готова їм це розповідати ,ще не час . Прийняла душ і одягнувши піжаму ,лягла в ліжко і через декілька хвилин заснула.

Прокинувшись вранці, одягнулася, зібралася і спустилася на кухню, мене чекав сніданок і записка на столі від моїх дівчаток .

"Мамо ,ми поїхали будемо вдома ввечері, сніданок залишили для тебе, любимо тебе і гарного тобі дня .

Твої принцеси "

Сіла за стіл і почала снідати, дівчатка залишили для мене омлет ,салат і я зробила собі каву .

Поснідавши ,взяла свою сумку вийшла з квартири, сіла в свою машину і поїхала в офіс. 

Приїхавши до офісу, на ліфті піднялася на потрібний поверх ,залишила сумку ,зробила каву для начальника ,і взяла планшет ,на якому графік зустрічей і всього необхідного для роботи .

Увійшла в кабінет начальника ,повернулася в бік кабінету пані Марії і не рухалась деякий час . І пішла в кабінет сестри мого боса . 

-Що ти тут робиш, доню ? 

-Доню ? , - мій бос і його сестра втратили дар мови .

-Я тепер працюю на пані Моретті, мамо 

-Що ж гарної вам роботи 

Вийшла з кабінету, і пішла до свого столу і повернулася до роботи. 

Робота завжди відволікала мене від думок ,і тому це було найкращим рішенням, я думала якщо Амелія працює на Марію ,то де працює Вел ,і це мене треба було з'ясувати сьогодні по поверненню до дому. 

За роботою я втратила лік часу ,і коли настав час йти до дому, вимкнула свій комп'ютер, забрала планшет, свої речі і на ліфті спустилася і пройшла до парковки,де мене чекала моя машина сівши в неї поїхала до дому. 

Через півгодини була вдома ,відчинила своїм ключем

- Принцеси я вдома 

До мене вийшла тільки Амелія 

-Привіт мамо, а Вел ще немає,ще не приїхала ,а я приготувала вечерю . І хотіла спитати ,чи ти не сердишся на те що я тепер працюю на Марію .

-Доню ,трішки сердилася але тепер розумію, що це найкраще ,ти поруч і я завжди допоможу тобі, я люблю тебе зірочка. 

-І я люблю тебе мамо 

Двері відчинилися і увійшла Вел 

-Мої красуні 

Вел обійняла нас 

-Де ,ти працюєш доню ?

-В одного мільярдера мамо 

-Його часом не Лоренцо звати? , - спитала в доньки .

-Лоренцо, а що мамо ,щось сталося?

-Це мій бос 

-Він нічого не казав ,та і повернувся він засмучений 

-Давайте вечеряти дівчата 

-Слушна думка ,підтримую

Помили руки і сіли за стіл, вечеря пройшла в розмовах і думками як минув день кожної з нас.

-Ми тобі допоможемо прибрати зі столу ,мамо 

-Дякую, дівчатка 

-Нема за що, мамо 

Разом прибравши після вечері ,розійшлися по своїх кімнатах .

Зробивши вечірню рутину по догляду за собою, лягла спати. 

А зранку наступного дня, прокинувшись, прийняла душ, вдягнула костюм червоного кольору, підібрала туфлі ,уклала волосся ,зробила макіяж і спустилася на кухню. 

Зайшовши на кухню, мене побачила першою Амелія 

-Вау ,мамо виглядаєш неймовірно 

-Дякую, мила 

-А де Вел ?

-Залишила сніданок для нас і записку ,що вже поїхала на роботу. 

-Сідаймо снідати 

-Звичайно 

Разом з Амелією сіли снідати, розмовляли про своє. 

-Хвилюєшся доню? 

-Трохи хвилююся, але думаю все буде добре 

-Якщо, що я завжди поруч і допоможу тобі, та і на перший погляд, Марія хороша дівчина, гадаю ви спрацюєтесь .

-Я теж так гадаю ,все буде добре 

-Тебе підвезти?

-Я на машині 

-Якій ,і звідки в тебе права ?

-З правами допоміг тато ,а машину в особисте користування дала мені Марія .

-Ти нічого не приховуєш від мене, доню?

-Ні ,нічого не хвилюйся мамо все добре, правда. 

-Ну добре 

Повернулися до сніданку, але думки мої були про ту машину .

-Ти вчора приїхала на ній? 

-Так ,мамо 

-Покажеш ?

-Так ,ходімо 

Закінчивши зі сніданком, ми вийшли на двір, і перед моїми очима стояла BMW M4 G82 чорного кольору. 

-Вона це серйозно?

-Ти знаєш, скільки коштує ця машина?

-Знаю ,мамо ,але Марія сказала що я маю їздити на машині люкс класу .

-Побачимось на роботі 

І пішла до будинку, взяла свою сумку а потім сіла в свою машину і поїхала на роботу.

Приїхавши до офісу, залишила сумку на своєму столі ,взяла планшет за допомогою якого працюю з паном Моретті, на планшеті всі його зустрічі ,і розпорядок його дня . І попрямувала на кухню, щоб зробити його каву з однією ложкою цукру, без молока .

Зробила йому каву і понесла її йому в кабінет.

Зайшла в кабінет і поставила перед ним каву 

-Доброго ранку, ваша кава 

-Дякую, що сьогодні за планом ?

-За планом у вас сьогодні співбесіда на місце вашої помічниці 

-Ти не хочеш зі мною працювати ?

-Пане Моретті, давайте будемо дотримуватися субординації,ви мій Бос а я ваша помічниця. 

-Але тоді в клубі і в мене вдома 

-Тоді я не знала ,що ви будете моїм босом 

-Не йди ,прошу тебе 

-Так буде краще 

-Для кого ?

-Ти втекла ,і навіть номеру не залишила, нічого окрім цього 

Переді мною він поклав мій ланцюжок з чорною конюшиною.

-Це була просто ніч ,і я як ти просто розважилися

-Елено 

-Ні Лоренцо, нічого не кажи ,я піду працювати і тобі раджу .

-Ти не зможеш вічно тікати від мене 

На мить зупинилася і подивилася на нього майже виходячи з його кабінету, але розвернулася і підійшла до нього. 

-Давай я наведу тобі декілька аргументів 

Лоренцо усміхнувся 

-Ну давай 

-Я старше за тебе, ти молодий пройде час і я набридну тобі і тобі захочеться якусь молоду дівчину. 

-Якби це було б так ,я би так вже б давно вчинив ,але я не можу так зробити ,ти бляха подобаєшся мені. 

Потім він вчинив таке ,що не очікувала Лоренцо притягнув мене до себе і поцілував так, що ледь не втратила змогу стояти на ногах, в одну мить він підхоплює мене на руки, і сідає на стіл міцно тримаючи своїми руками мої стегна. 

-Що ти робиш?

Відчула як він відірвався від моїх губ і його губи опинилися на моїй шиї і дихання було таким наче він пробіг велику відстань. 

-Мені ніхто не потрібен крім тебе 

-Одного разу, мені вже зробили боляче, тож я більше не допущу цього .

-Елено ,я не такий як інші 

Хотіла щось сказати, але нас перервали, в кабінет увійшла Марія 

-Брате ,можна ?

Піднялася з його колін,поправила костюм і відійшла від його столу 

-Незабаром, прийдуть дівчата на співбесіду 

-Принесіть мені зелений чай з однієї ложкою цукру, і розпочнемо співбесіду. 

-Добре, бос 

Вийшла з кабінету і пішла на кухню і почала робити для нього чай . Руки трохи тремтіли і коли несла чай, йшла Амелія 

-Мамо ,все добре?

-Можеш віднести чай пану Моретті?

-Так звичайно 

Амелія взяла чай ,а я сіла на кухні і намагалася заспокоїтися ,але цей поцілунок що ми розділили з Лоренцо не виходив з моєї голови . Вирішила потім зайти Амелії передати їй планшет ,де всі зустрічі Лоренцо і його розпорядок дня і поїхала до дому, але викликала таксі бо в цьому стані не могла керувати машиною .

Опинившись вдома ,піднялася до своєї кімнати, роздягнулася, прийняла душ, вдягнула штани ,футболку і зробила собі чай .

Деякий час я провела на самоті з собою, так було до моменту поки не повернулися мої дівчатка, але вони були не самі з ними був Лоренцо. 

-Вам треба поговорити 

І дівчата залишили нас наодинці, і тиша була певний час поки її не порушив Лоренцо. 

Продовження розмови Елени і Лоренцо буде в наступному розділі від імені Лоренцо. 

Вікторія Фальконе
Життя спочатку

Коментарі

Авторизуйтесь, якщо бажаєте залишити коментар

Авторизація Реєстрація
×

Вітаємо🎉

🎁 Спеціальний подарунок для Вас! 🥳

Зареєструйтесь та отримайте 10% знижки на першу покупку!