Доступ обмежено! Контент 18+
Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.
Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років
Чорний колір єдиний який залишився в моєму житті після смерті мого брата Фелікса.
Мій день розплановано спочатку я їду на роботу, проводжу зустрічі вирішую всі справи по роботі, а увечері провідую могилу брата
А після кладовища їду сама до дому відпускаю прислугу закриваюся від усіх
Хлопця у мене немає і це мене влаштовує
Хоча я не впевнена що здатна на такі почуття які були у мого брата Фелікса і його дівчини Мерії
Ми обговорювали ,що зіграємо їх весілля планували як відсвяткуємо але не судилося вони обидва загинули в аварії і їх переплетені руки назавжди закарбувалися в пам'яті
Вони поховані разом адже я не могла розлучити брата з його коханою людиною
Наступного ранку я знову продовжую свою щоденну рутину але цей вечір закінчується не так як я собі це планувала .
Це бляха закінчилося моїм викраденням і тим що мене привезли до маєтку якогось чоловіка
Сиділа чекала його
Двері відчинилися і увійшов він а потім взяла вазу і запустила її в нього
-Хто ти ?
-Я той який стане твоїм жахом
-Що ти хочеш від мене?
-Я хочу помсти
-Не підходь до мене
-А то що?
-Я закричу
-Нас ніхто не почує
Підходить до мене притягуючи до себе для поцілунку і потім завдаю йому удар своїм лобом по його лобі
-Божевільна
Розвертається він і йде зачиняючи двері залишаючи мене саму але я так не здамся просто
