Налаштування

Шрифт:

Arial Verdana Times New Roman Courier New Roboto Roboto Serif Garamond Baskerville Sans Serif Trebuchet MS Helvetica

Розмір шрифту:

Інтервал:

Колір:

тексту:
фону:
На сторінку книги
Доступ обмежено! Контент 18+

Твір може містити сцени неприйнятні для деяких користувачів.

Перегляд дозволено тільки зареєстрованим користувачам віком від 18 років

Кілька годин роботи у бутіку. Сотні відео та фото… і я йду щаслива з пакетом нового шмаття та кругленькою сумою  на моєму банківському рахунку.

Красота! І це ще називається "робота"?

Тепер можна відпочити в якомусь затишному кафе за чашкою ароматного чаю з тістечком. Бо я втомилася — вибирала сукенки, крутилася перед камерою й посміхалася так, ніби мені за це гроші платять. А стоп… таки ж платять!

Можу собі дозволити.

Але ж… "відпочити" це досить гучно прозвучало. Зараз почну робити нові фото для майбутніх постів. Продивлятися нові рекламні пропозиції. Відповідати на коментарі.

Коментарі — це взагалі окремий світ, де живуть свої власні персонажі. Наприклад: "Всезнайко" — людина, яка завжди знає, як було "насправді", навіть якщо "насправді" — це вигадка. "Я, звичайно, не експерт, але у вас тут все неправильно". "Мораліст-Повчатель" — той, хто приходить зі своєю "короною" і намагається повчати, як треба жити, навіть якщо пост про котиків. "Анонімний Критик" — герой без обличчя і імені, який дозволяє собі все, бо йому "так хочеться".

Але ж для мене їхня думка звучить, як сповіщення про оновлення, яке ніхто не встановлює.

 

Та я не лишаю свою аудиторію без зворотного зв’язку. Я маю на увазі адекватні коментарі. Хейтерів або як я ще називаю цих токсиків "Хуйтери", що прискають отрутою, лишаю на самоті. Хай захлинуться в ній самі. Я ж добра — дам їм шанс відчути своєю байдужістю, що таке власна токсичність у чистому вигляді.

Та хіба ж хейтер зрозуміє мою справжню біль, коментуючи ранковий пост з кавою: "Ти подиви які всі безлактозні різко поставали…" або й того грубіше: "«Ой, давно сама з села виїхала?"

 

А я б і з радістю!

Та ж сама не знаю, як так сталося, що мій організм раптом вирішив підписати договір "Стоп-лактоза". Чи то з віком, чи то продукція тепер така "натуральна", що навіть самі корови в селі у шоці.

 

Ех… знали б вони, як це важко пройти повз кіоск з морозивом у літню спеку, не вгризаючись зубами у повітря та не захлинаючись власною слиною. Бо звідти ж доноситься той солодкий запах ванілі, полуниці й мого зламаного дитинства.

Або як це — ганяти по всьому місту у пошуках бодай якоїсь безлактозної кульки щастя, з обмеженим вибором смаків: "Ваніль або ваніль".

 І так, ціна — як за маленький діамант, а не за 200 грамів морозива.

А за комбінацію улюблених вареників з сиром та сметаною — я взагалі мовчу! Такого в світі точно ще не придумали на безлактозі. А якщо і буде, то коштуватиме, як ціла корова!

 Але ж ми, безлактозні, — народ вибраний. Вибраний платити більше за менше.

А знаєте, яка справжня розкіш у наш час? Це не сумочка від відомого бренду. Це знайти безлактозну продукцію в потрібний момент. Оце я розумію — статус!

Або прям класика жанру: "Софія, ти так хизуєшся своїм життям і брендами, а ми ж пам’ятаємо, як ти у школі доношувала куртку з секонд-хенду і ділила одну пачку мівіни на трьох".

Ой, шановні, ну не смішіть мої нові вініри! Кожен раз, коли хтось намагається тицьнути мене носом у моє "бідне" минуле, мені хочеться вислати їм медаль за відмінну пам’ять. Так, я доношувала куртки, і так, мівіна була моєю основною дієтою. Але хіба це не робить мій нинішній стейк ще смачнішим?

Це ж як еволюція покемона: я була маленькою беззахисною домашньою тваринкою, а стала вогнедихаючим Драконом. І якщо когось бісить мій апгрейд, то проблема не в моєму бренді, а в чиємусь бажанні залишитися в тій старій куртці назавжди.

Давайте будемо чесними: заздрість — це просто дуже специфічна форма компліменту. Коли людина пише мені про "дешеве мило" з мого дитинства, вона насправді каже: "Я теж хочу цей Совіньйон і п'ятизірковий готель, але мій рівень сміливості застряг десь на рівні вибору між м'яким і жорстким сиром у супермаркеті".

Хіба це погано — прагнути більшого? Якщо в тебе з'явилися можливості змінити життя, то гріх ними не скористатися. Я не "зарозуміла", я просто людина, яка успішно пройшла кастинг на кращу версію себе. Моє минуле — це не тавро, а крута передісторія до мого нинішнього бестселера. Тож, любі мої, замість того, щоб рахувати моїх колишніх чи мої старі куртки, краще спробуйте приміряти на себе хоча б мою впевненість. Хоча... вона навряд чи на вас налізе, це ексклюзивний розмір

 

Хай йому грець, з тими коментарями… Погортаю краще повідомлення. Бо з такими темпами, доведеться замінити свій чорний чай на ромашковий… з м’ятою. А там і валер’янку підливати почну — не тільки котам вона в кайф.

Відкрила перше ж повідомлення. Ледь не вдавилася шматком свого шоколадного торту. Добре, що ковтнула вчасно, бо ще б забризкала вишневою начинкою сусідній столик за пів метра. Ну от було б шоу "незграб".

А там — перлина: відповідь на мою останню сторіз.

 "Сонька? Стецючка, точно! Тебе і не впізнати. Так змінилася у тому місті, як поїхала з нашого села. Мабуть багатого «хахаля» знайшла собі, судячи з того як живеш…"

 

Ненавиджу коли мене так називають.

Я "Софія" по документам, якщо що! Хто взагалі впровадив цю тенденцію зміни імен? Деякі укорочення взагалі не мають нічого спільного з оригіналом.

А от своє прізвище — я б охоче змінила. Воно мені ніколи не подобалося. А все із-за таких оце прізвиськ.

Маю нову ціль — мені конче необхідно вийти заміж для зміни дівочого прізвища!

 

Так. Ромашка з м’ятою тут вже безсилі. Терміново потрібно щось більш заспокійливе та міцніше. Замовляю апельсиновий сік… з водкою.

Такий собі "фреш по-дорослому". Назвімо його… "Цитрусовою істерикою". Якраз по настрою.

 

Так, я з села. А точніше з Миколаївської області. Виїхала з відти ще не закінчивши старших класів.

Насправді, нас з мамою вигнала звідти її свекруха. Вона ніколи не любила нас і докоряла свого сина, мого тата, все життя цим, скільки я себе пам’ятаю. А коли тато загинув в АТО під  час вторгнення, тоді вона і виперла нас на двір з речами. Наче чекала цього моменту все своє життя.

Ще й нас звинуватила у його смерті. Ну, звісно, ж. Це ж особисто моя провина і мами в тому, що на наші землі вторглися "доброзичливі сусіди звільняти нас від усіх благ".

Нас прийняла її двоюрідна сестра, що живе у Львові. Дуже допомогла нам перший час, доки ми не переїхали на своє власне житло, за допомогою пільг від татового героїзму. Як би "любляча бабуся" не добивалася, але всі пільги лишили за моєю мамою. Так їй і треба. Стільки крові попила вона з нашої родини.

Не дарма мама мала хворобу серця. Стільки пережила за життя. Вже третій рік як її немає.

Ось і залишилася я сама.

Тоді і почала вести свій блог у Instagrsm, щоб не зійти з розуму. Це мене дуже відволікало. А потім зі збільшенням аудиторії, зрозуміла, що можу перетворити це у хороший дохід.

Від так, замість Стецюк Софії Валеріївни, я тепер @Sofi_Valeri в Instagrsm.

 

Хіба я не змінилася за стільки років? Чи у них там якийсь секретний алгоритм для вираховування колишніх однокласників, який працює безвідмовно?

 

Все. Мені терміново потрібна терапія! Чергова терапія. Бо попередні дві у вигляді нових отриманих "шмоток" та алкоголю навіть не намагаються.Потрібно виправляти ситуацію найближчим spa-салоном. Бо я обіцяла підписникам сьогодні ще ввечері прямий ефір. Не можу собі дозволити, щоб раптом почало сіпатися око.

Вирішено! Незаплановані процедури для релаксації та додатковий контент у копілці. Бо справжня Я має бути на 100%… навіть у піжамі.

 

#БезлактознаКоролева #СторізІСкандали #ЖиттяБлогерки #ЦитрусоваІстерика #СпаТерапіяЙдеУбій #ХейтериТутНеЖивуть #ЖиттяНеБезСкандалів

Марина Мелтон
Не Ідеальний Контент #Без_прикрас

Зміст книги: 41 розділ

Спочатку:
ЧАСТИНА ПЕРША: Інста Діва #Без_прикрас
1777952612
53 дн. тому
Від автора
1777949064
53 дн. тому
1.1 Десь між життям та контентом
1777949163
53 дн. тому
1.2 Гола правда без фільтрів або давайте знайомитись ближче
1777949234
53 дн. тому
1.3 Налаштовую свій "Дзен"
1777949290
53 дн. тому
1.4 "Марафон відчаю — з надією" або пригоди починаються
1778287927
49 дн. тому
1.5 Містер фітнес-гора "Куніфікатор" або "Очікування" vs "Реальність"
1777950857
53 дн. тому
1.6 Vlog: Як не загубитися у відділах супермаркету як троянда з букету
1778030411
52 дн. тому
1.7 Операція "Борщ"
1778144400
51 дн. тому
1.8 "Сади Семіраміди" — контент не для публікації
1778230800
50 дн. тому
1.9 Філософія Краси: Не для «Піпіски», а для Душі
1778317200
49 дн. тому
1.10 Контент з підвіконня: "тільки для повнолітніх"
1778403600
48 дн. тому
1.11 Чек-лист хаосу на день: "Манікюр — Марінка — Макар"
1778490000
47 дн. тому
1.12 Пряма трансляція: "Футбол + Еволюція = Дискваліфікація"
1778542107
46 дн. тому
1.13 Контент про інстинкти або "Природа у шоці"
1778542114
46 дн. тому
1.14 Іронія долі або контент із ліжка
1778542122
46 дн. тому
1.15 Місія "Порятунок" чи "Рятуйте"!?
1778542129
46 дн. тому
1.16 Життя без "трешу" — чи є такий фільтр?
1778542136
46 дн. тому
1.17 Елітне сафарі з синдромом вічно неідеальної
1778542142
46 дн. тому
1.18 Набуваю популярності в мережі, а хотілося б серед чоловіків
1778542151
46 дн. тому
1.19 З лікарні з любов’ю чи з Мугулусі
1778542158
46 дн. тому
1.20 "Кандидати на вибуття" або Мої нерви вже здають
1778542165
46 дн. тому
1.21 Перезавантаження та Дежавю з видом на Червоне море
1778542172
46 дн. тому
1.22 Перспектива чи знову Провал?
1778542180
46 дн. тому
Епілог або "Скажене весілля"року
1778542186
46 дн. тому
P.S.
1778542194
46 дн. тому
ЧАСТИНА ДРУГА: Інста Мать #Без_прикрас
1778542203
46 дн. тому
Від Автора
1778542211
46 дн. тому
2.1 Контент, який не планувався
1778542217
46 дн. тому
1.2 Хроніки вагітної: любов, гормони і трішки паніки
1778542236
46 дн. тому
2.3 9 місяців до апгрейду акаунту
1778542254
46 дн. тому
2.4 Як не народити в Duty Free і не посваритися зі свекрухою
1778542266
46 дн. тому
2.5 Гормони взяли владу. Я в підпіллі
1778542282
46 дн. тому
2.6 Все, що не показують у глянці
1778542291
46 дн. тому
2.7 Без пафосу, без фільтрів, без сну — останній сезон
1778542305
46 дн. тому
2.8 Міфи та легенди вагітності
1778542316
46 дн. тому
2.9 Мамський Апгрейд
1778542324
46 дн. тому
2.10 Клуб Замучених Мам: передова версія
1778542331
46 дн. тому
2.11 Курс молодого бійця: материнство в екстрим-режимі
1778542337
46 дн. тому
2.12 Два Виміри Неадекватності
1778542346
46 дн. тому
Післямова. Підводимо підсумок
1778542351
46 дн. тому
Коментарі

Авторизуйтесь, якщо бажаєте залишити коментар

Авторизація Реєстрація
×

Вітаємо🎉

🎁 Спеціальний подарунок для Вас! 🥳

Зареєструйтесь та отримайте 10% знижки на першу покупку!